Służba Geodezyjna i Kartograficzna

Służba Geodezyjna i Kartograficzna

Powiat Warszawski Zachodni


17.05.2018 Aktualizacja Portali

Informujemy, że w dniu 15 maja br. została wykonana aktualizacja oprogramowania. Związana jest ona ze zwiększeniem bezpieczeństwa danych i rozdzieleniem niezbędnych uprawnień w związku z dostosowaniem oprogramowania do nowych przepisów RODO i możliwości logowania się poprzez profil zaufany.

 

 

W najbliższym czasie przewidziane są jeszcze niewielkie aktualizacje. Nie powinny one już tak bardzo ingerować w wizualizację Portali, mogą mieć jedynie wpływ na keszowanie się stron.

 

Jednocześnie informujemy, że w przeglądarce Internet Explorer, ponieważ nie wspiera ona nowych technologii, mogą wystąpić problemy z otwieraniem Portali Powiatowych uruchomionych w naszym powiecie.

 

W przeglądarkach FireFox, Chrom, Opera, Microsoft Edge w przypadku zaobserwowania nieprawidłowości należy wyczyścić historię przeglądania (np. brak zakładki Władający w Portalu Geodety).
Jeżei czynność ta nie pomoże i nadal coś będzie działało nieprawidłowo to prosimy o przesłanie informacji e-mailem na adres aandrzejczak@podgik.pwz.pl

 

Wszelkie prace modernizacyjne mogą potrwać do końca miesiąca, dlatego za ewentualne utrudnienia przepraszamy.