Służba Geodezyjna i Kartograficzna

Służba Geodezyjna i Kartograficzna

Powiat Warszawski Zachodni


19.10.2020 nowe zasady obsługi interesanta obowiazujące w Starostwie w budynku Służby Geodezjnej

Szanowni Państwo, Informujemy, że w związku ze znaczącym wzrostem zachorowań na COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa, jak również pracowników Starostwa, od dnia 19 października 2020 r. ulegnie ograniczeniu bezpośrednia obsługa interesantów w zakresie geodezji, w tym ewidencji gruntów i budynków.

Wszystkie wnioski będzie można składać za pośrednictwem poczty, drogą e-mailową na adres geodezjasekretariat@podgik.pwz.pl (tylko dokumenty podpisane podpisem elektronicznym), za pośrednictwem Portalu Interesanta lub pozostawiając w przygotowanej do tego celu urny znajdującej się w przedsionku holu obsługi w budynku Geodezji.
Wnioski dostępne są na stronie https://bip.pwz.pl/193,podzial-kart-uslug-ze-wzgledu-na-wydzial-jednostke-organizacyjna w zakładce – Służba Geodezyjna i Kartograficzna oraz w holu obsługi w budynku Geodezji.
Bardzo prosimy o podawanie na wnioskach adresów e-mail oraz numerów telefonów. Na podane adresy e-mail będą przesyłane Dokumenty Obliczenia Opłaty. Przygotowane dokumenty, po uiszczeniu opłaty, będą mogły być do Państwa wysłane pocztą tradycyjną, za pomocą Portalu Interesanta lub możliwy będzie ich osobisty odbiór po uprzednim uzgodnieniu terminu.
O możliwości odbioru przygotowanych dokumentów będziecie informowani Państwo drogą e-mailową, telefonicznie lub poprzez wiadomość sms.
Jednocześnie informujemy, że dokumenty nie będą mogły być wydane w chwili złożenia wniosku.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.