Służba Geodezyjna i Kartograficzna

Służba Geodezyjna i Kartograficzna

Powiat Warszawski Zachodni


15.11.2016 uruchomienie portalu rzeczoznawcy

Informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchomiony został PORTAL RZECZOZNAWCY.

Aby zalogować się do niego, należy po wejściu do PORTALI POWIATOWYCH wybrać jedną z ikon na górnym pasku menu (symbol €). Z portalu tego mogą korzystać wyłącznie rzeczoznawcy majątkowi, którzy wystąpili o taki dostęp.
Rozpoczęliśmy rozsyłanie do osób, które złożyły odpowiedni wniosek o dostęp, loginów i inicjujących haseł, które należy zmienić po pierwszym logowaniu. Wzór wniosku oraz instrukcja obsługi znajdują się na stronie www.podgik.pwz.pl w zakładce PLIKI DO POBRANIA oraz na stronie webewid.pwz.pl pod rozwijalną niebieską zakładką „Pobierz dokumenty” pod środkowym oknem. Informujemy, iż płatności za korzystanie z danych realizowane są z wykorzystaniem płatności elektronicznych PayU.

Ponadto informujemy, iż dane z rejestru cen i wartości nieruchomości dotyczące transakcji na rynku nieruchomości Powiatu Warszawskiego Zachodniego, począwszy od 01.01.2015 r. są zamieszczone w Portalu Rzeczoznawcy. Dane o transakcjach, które zostały zawarte przed 01.01.2015 r. można uzyskać w dotychczasowy sposób, tj. po złożeniu wniosku o udostępnienie materiałów pzgik w Wydziale Geodezji Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Dodatkowo Portal Rzeczoznawcy umożliwia przeglądanie aktów notarialnych i wyciągów szacunkowych począwszy od 01.01.2007 r.