Aktualności

ZEBRANIE INFORMACYJNE W SPRAWIE MODERNIZACJI EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW NA OBSZARZE OBRĘBÓW EWIDENCYJNYCH MACIERZYSZ I WIERUCHÓW W GMINIE OŻARÓW MAZOWIECKI

Informuję, iż w dniu 25.04.2024 r. o godzinie 17.00 w budynku Świetlicy w Macierzyszu przy ul. Sochaczewskiej 89B odbędzie się zebranie informacyjne dla właścicieli i innych władających nieruchomościami położonymi na obszarze obrębów Macierzysz i Wieruchów w sprawie przeprowadzanej na tym obszarze modernizacji ewidencji gruntów i budynków.

Celem spotkania jest przedstawienie zakresu prac w ramach modernizacji, procedury jej przeprowadzenia, harmonogramu, czynności terenowych które będą wykonywane i przewidywanych efektów modernizacji. W trakcie spotkania przedstawione zostaną także przysługujące właścicielom i władającym nieruchomościami prawa i obowiązki związane z procedurą przeprowadzania tej modernizacji.

              Spotkanie będą prowadzić przedstawiciele Służby Geodezyjnej Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

              Zachęcamy wszystkich właścicieli i innych władających nieruchomościami położonymi na obszarze obrębów ewidencyjnych Macierzysz i Wieruchów do wzięcia udziału w spotkaniu.

z up. STAROSTY

                                                                                                                                                                                                                                     Geodeta Powiatowy